Kickboksen - Zaktraining
07:30 - 08:30
Thomas Plunkett
Boksen - Zaktraining
08:30 - 09:30
Jim Heij
Boksen - Zaktraining
17:30 - 18:30
Juannito Hessen
Kickboksen - Beginners
18:00 - 19:00
Hesdey van Assen
Boksen - Zaktraining
18:30 - 19:30
Juannito Hessen
Kickboksen - Gevorderd
19:00 - 20:00
Hesdey van Assen
Boksen - Zaktraining
19:30 - 20:30
Juannito Hessen
Kickboksen - Alle niveaus
20:00 - 21:00
Hesdey van Assen
MMA - Beginners
20:30 - 21:30
Saad Touijar
Boksen - Zaktraining
07:30 - 08:30
Saad Touijar
Kickboksen - Zaktraining
08:30 - 09:30
Saad Touijar
Boksen - Zaktraining
09:30 - 10:30
Saad Touijar
Kickboksen - Zaktraining
17:30 - 18:30
Mayari Mailoa
Boksen - Beginners
18:00 - 19:00
Raymondo Hansler
Kickboksen - Zaktraining
18:30 - 19:30
Mayari Mailoa
Boksen - Gevorderd
19:00 - 20:00
Raymondo Hansler
Kickboksen - Zaktraining
19:30 - 20:30
Mayari Mailoa
Boksen - Alle niveaus
20:00 - 21:00
Raymondo Hansler
CURSUS KICKBOKSEN/BOKSEN
20:30 - 21:30
Juliette Kreft
Boksen - Zaktraining
08:30 - 09:30
Saad Touijar
Kickboksen - Zaktraining
09:30 - 10:30
Saad Touijar
Boksen - Alle niveaus
11:00 - 12:00
Filip Telting
Boksen - Zaktraining
17:30 - 18:30
Filip Telting
Kickboksen - Beginners
18:00 - 19:00
Saad Touijar
Boksen - Zaktraining
18:30 - 19:30
Filip Telting
Kickboksen - Gevorderd
19:00 - 20:00
Saad Touijar
Boksen - Zaktraining
19:30 - 20:30
Filip Telting
Kickboksen - Alle niveaus
20:00 - 21:00
Emile van Geelen
Boksen - Zaktraining
07:30 - 08:30
Yasin Guren
Kickboksen - Zaktraining
08:30 - 09:30
Yasin Guren
Boksen - Zaktraining
09:30 - 10:30
Yasin Guren
Kickboksen - Zaktraining
17:30 - 18:30
Hesdey van Assen
Boksen - Beginners
18:00 - 19:00
Filip Telting
Kickboksen - Zaktraining
18:30 - 19:30
Hesdey van Assen
Boksen - Gevorderd
19:00 - 20:00
Filip Telting
Kickboksen - Zaktraining
19:30 - 20:30
Hesdey van Assen
Boksen - Alle niveaus
20:00 - 21:00
Filip Telting
CURSUS KICKBOKSEN/BOKSEN
20:30 - 21:30
Juliette Kreft
Boksen - Zaktraining
08:30 - 09:30
Ilse Twigt
Kickboksen - Zaktraining
09:30 - 10:30
Ilse Twigt
Kickboksen - Alle niveaus
11:00 - 12:00
Ilse Twigt
Kickboksen - Zaktraining
18:00 - 19:00
Anass Echarouti
Boksen - Zaktraining
19:00 - 20:00
Anass Echarouti
Kickboksen - Zaktraining
09:30 - 10:30
Yasin Guren
Boksen - Alle niveaus
10:30 - 11:30
Filip Telting
Kickboksen - Zaktraining
10:30 - 11:30
Yasin Guren
Boksen - Zaktraining
11:30 - 12:30
Filip Telting
Kickboksen - Alle niveaus
11:30 - 12:30
Yasin Guren
Boksen - Zaktraining
10:30 - 11:30
Anass Echarouti
Kickboksen - Alle niveaus
11:30 - 12:30
Anass Echarouti
Kickboksen - Zaktraining
12:30 - 13:30
Anass Echarouti
SPARREN: kickboksen en boksen
12:30 - 13:30
Yasin Guren