Kickboksen - Zaktraining
08:00 - 09:00
Jim Heij
Boksen - Alle niveaus
17:00 - 18:00
Mayari Mailoa
Kickboksen - Zaktraining
17:30 - 18:30
Kickboksen - Beginners
18:00 - 19:00
Mayari Mailoa
Strength and Conditioning
18:00 - 19:00
Jordy Supusepa
Kickboksen - Gevorderd
19:00 - 20:00
Emile van Geelen
Boksen - Zaktraining
19:30 - 20:30
Farid Gamei
Kickboksen - Beginners
20:00 - 21:00
Emile van Geelen
Boksen - Zaktraining
20:30 - 21:30
Farid Gamei
Strength and Conditioning
08:00 - 09:00
Wesley Verwoerd
Boksen - Alle niveaus
09:00 - 10:00
Filip Telting
Inloopspreekuur Fysiotherapie
17:00 - 17:15
Kickboksen - Alle niveaus
17:00 - 18:00
Kevin van Rooijen
Inloopspreekuur Fysiotherapie
17:15 - 17:30
Inloopspreekuur Fysiotherapie
17:30 - 17:45
Boksen - Zaktraining
17:30 - 18:30
Filip Telting
Boksen - Beginners
18:00 - 19:00
Inloopspreekuur Fysiotherapie
18:15 - 18:30
Boksen - Gevorderd
19:00 - 20:00
Strength and Conditioning
19:00 - 20:00
Mayari Mailoa
Kickboksen - Zaktraining
19:30 - 20:30
Boksen - Beginners
20:00 - 21:00
Strength and Conditioning
20:00 - 21:00
Mayari Mailoa
Kickboksen - Zaktraining
20:30 - 21:30
Kickboksen - Zaktraining
08:00 - 09:00
Jim Heij
Strength and Conditioning
08:00 - 09:00
Wesley Verwoerd
Boksen - Zaktraining
09:00 - 10:00
Jim Heij
Kickboksen Jeugd 6-12
15:00 - 16:00
Kickboksen Jeugd 12-17
16:00 - 17:00
Boksen - Alle niveaus
17:00 - 18:00
Kevin van Rooijen
Kickboksen - Zaktraining
17:30 - 18:30
Kickboksen - Beginners
18:00 - 19:00
Kevin van Rooijen
Strength and Conditioning
18:00 - 19:00
Mayari Mailoa
Kickboksen - Gevorderd
19:00 - 20:00
Strength and Conditioning
19:00 - 20:00
Wesley Verwoerd
Boksen - Zaktraining
19:45 - 20:45
Saad Touijar
Kickboksen - Beginners
20:00 - 21:00
Boksen - Zaktraining
20:45 - 21:45
Saad Touijar
Power yoga
07:30 - 08:30
Luna Meister
Strength and Conditioning
08:00 - 09:00
Mayari Mailoa
Kickboksen - Alle niveaus
09:00 - 10:00
Mayari Mailoa
Kickboksen - Alle niveaus
17:00 - 18:00
Hesdey van Assen
Boksen - Zaktraining
17:30 - 18:30
Boksen - Beginners
18:00 - 19:00
Filip Telting
Boksen - Gevorderd
19:00 - 20:00
Filip Telting
Strength and Conditioning
19:00 - 20:00
Wesley Verwoerd
Kickboksen - Zaktraining
19:30 - 20:30
Ilse Twigt
Boksen - Beginners
20:00 - 21:00
Filip Telting
Strength and Conditioning
20:00 - 21:00
Wesley Verwoerd
Kickboksen - Zaktraining
20:30 - 21:30
Ilse Twigt
Boksen - Zaktraining
08:00 - 09:00
Mayari Mailoa
Strength and Conditioning
08:00 - 09:00
Wesley Verwoerd
Kickboksen - Zaktraining
09:00 - 10:00
Mayari Mailoa
Kickboksen Jeugd 6-12
16:00 - 17:00
Kickboksen Jeugd 12-17
17:00 - 18:00
Kickboksen - Zaktraining
17:30 - 18:30
Kickboksen - Alle niveaus
18:00 - 19:00
Anass Echarouti
Strength and Conditioning
18:00 - 19:00
Wesley Verwoerd
Boksen - Alle niveaus
19:00 - 20:00
Anass Echarouti
Power yoga
09:00 - 10:00
Luna Meister
Kickboksen - Zaktraining
10:00 - 11:00
Anass Echarouti
Kickboksen - Zaktraining
11:00 - 12:00
Mayari Mailoa
Strength and Conditioning
11:00 - 12:00
Wesley Verwoerd
Boksen - Zaktraining
12:00 - 13:00
Farid Gamei
Kickboksen - Alle niveaus
12:00 - 13:00
Mayari Mailoa
Boksen - Alle niveaus
13:00 - 14:00
Farid Gamei
Boksen - Alle niveaus
10:00 - 11:00
Jim Heij
Kickboksen - Alle niveaus
11:00 - 12:00
Jim Heij
Strength and Conditioning
11:00 - 12:00
Wesley Verwoerd
Boksen - Zaktraining
12:00 - 13:00
Anass Echarouti
Kickboksen - Zaktraining
13:00 - 14:00
Anass Echarouti
Yin Yoga
18:00 - 19:00
Luna Meister